Putovní pohár tepličtí skauti opět nezískali

10Podeváté se ve čtvrtek 29. prosince konal v Teplicích fotbalový turnaj skautských celků z Ústeckého kraje. V konkurenci týmů z Neštěmic, Roudnice nad Labem, Lovosic a Kadaně však pořadatelé z Teplic nedokázali ani letos obstát.

Moderní hala Na Stínadlech, ve které se klání díky podpoře teplického magistrátu mohlo uskutečnit, byla svědkem řady zajímavých zápasů. Velkým přínosem pro vyrovnanost této tradiční skautské sportovní akce byly výkony celků Lovosic a Kadaně, které v minulosti patřily mezi slabší soupeře. Naopak tepličtí pořadatelé tentokrát zcela propadli, když ve čtyřech soutěžních zápasech nedokázali vstřelit ani jeden gól a s nula body se umístili na nelichotivém chvostu konečné tabulky.

O vítězství se rozhodlo mezi tradičními favority Z Neštěmic a Roudnice nad Labem, nakonec se ziskem putovního poháru pro nejlepší krajský celek radoval prvně jmenovaný tým. „Příští ročník bude jubilejní, desátý, proto chceme na turnaj pozvat i další celky z regionu a zkusit po letošním fiasku vybojovat prvenství,“ dodal Jiří Richter z pořadatelského teplického střediska Doubravka.

Napsat komentář