Kontakt

Střediskový odznak - Teplice 1 DoubravkaJunák – český skaut,
středisko Doubravka Teplice, z. s.
A. Jiráska 1961
415 01 Teplice
IČO: 615 15 833
Číslo účtu: 196816051/0300
E-mail: stredisko@doubravkateplice.cz
www.doubravkateplice.cz

Vedení střediska:
Ing. Milan Heřmánek (vedoucí střediska)
Ing. Jiří Richter (zástupce vedoucího střediska)
Mgr. Ing. Eduard Zboran (člen střediskové rady)
Lukáš Bobysud (člen střediskové rady, vedoucí tábora)
Tomáš Barsa (člen střediskové rady, vedoucí chlapeckého oddílu)
Ing. Monika Myšková (člen střediskové rady, vedoucí dívčího oddílu)

Kde nás v Teplicích naleznete?
mapka2
Skautská základna  se nachází v centru města Teplice, v historické čtvrti Šanov nedaleko Aquacentra a je velmi dobře dostupná místní hromadnou dopravou. Objekt sdílíme s dalším teplickým střediskem Dvojka a pro svou činnost máme 3 vlastní klubovny, sklad a střediskovou kancelář.  K dispozici máme také společné prostory – vybavenou kuchyňku, umývárnu včetně sprchy, místnost na spaní vybavenou palandami i zasedací místnost. K budově základny náleží zahrada a venkovní sklad.

Pronájem kluboven a ubytování
Pro mimoteplické členy skautské organizace je možné sjednat pronájem kluboven a ubytování. V objektu je přísně zakázána jakákoliv manipulace s otevřeným ohněm, kouření a konzumace alkoholu. Cena za ubytování je 50,- Kč za osobu a den mimo topnou sezonu a 100,- Kč v průběhu topné sezony.

Děkujeme za podporu:

10 komentářů u „Kontakt

  1. Jiří Richter Autor příspěvku

   Dobrý den,
   děkujeme za Váš zájem. Ano, určitě je to možné a zahajovací schůzka chlapeckého oddílu proběhne ve středu 7.9.2016 od 16:30 do 18:30 v klubovně družiny Pavouků v základně v ulici A. Jiráska 1961 – druhé dveře vpravo za vstupním vestibulem. Můžete si prohlédnout klubovny a promluvit si s námi vedoucími. Těšíme se na Vás.
   Srdečně zdraví
   Jiří Richter

 1. Václav Filáček

  Dobrý den,
  Chtěl bych se dozvědět více o dětském letním táboře a přihlásit je v termínu od 20.7.-3.8.2019. Bylo by možné zavolat na tel. číslo? A nebo přímo osobně na uvedené adrese? Zastihnu tam někoho v pracovní dny a nebo jen o víkendu?
  Předem děkuji za odpověď
  Václav F.

  1. Jiří Richter Autor příspěvku

   Dobrý den,
   podmínkou účasti na táboře je členství Vašeho dítěte v naší organizaci, muselo by se seznámit s kolektivem a účastnit se schůzek v květnu a červnu. Případně prosím zavolejte na tel. 607 703 557 a domluvíme další postup.
   Děkuji J. Richter

Napsat komentář