Tradiční akce Mostecké bačkůrky se rychle blíží!

Jak jistě víte, už dopředu dávám info o skvělé akci zvané mostecké bačkůrky. Na tuto akci jezdíme již několik let a letošek nebude výjimkou.

Pokládáte si otázku co jsou to ty mostecké bačkůrky?
Je to setkání skautů různého věku a z různých středisek. Děti si tak najdou nové kamarády a užijí si společně mnoho zábavy. Letos se celá akce ponese v duchu Šmoulů. Děti čeká velká etapová hra jejíž cílem bude získat v týmu co nejvíce bodů a snažit se o to být 1. Skupinky se budou skládat z členů různých oddílů a věkových kategorií. Se skupinou chodí vždy jeden dospělý, který je má na starosti a případně jim lehce pomáhá.

Kdy se koná tato super akce ?
Akce se koná o víkendu 4. – 6.11. 2016

Co je potřeba abych se mohl účastnit ?
Stačí vyplnit přiloženou přihlášku a společně s penězi jí odevzdat buď mně (Johnymu) a nebo Hermi.

Kolik taková akce stojí ?
Samotná akce vyjde na 250 Kč, kde 150 Kč je nevratná záloha. My však musíme připočítat ještě dopravu do mostu a to 60 Kč. A pro jistotu ještě navíc 10 Kč jako rezerva.
Celková akce tedy stojí 320 Kč

Do kdy se můžu přihlásit ?
Pozor, jelikož se musí odesílat záloha za každého a to ve výši 150 kč, tak se můžete přihlásit do 25.10. 2016. Pokud máte jakýkoliv problém, můžeme se domluvit.

Jaké věci si musím vzít sebou ?
Rozhodně věci na spaní (spacák, karimatka, polstář…) Věci na převlečení, bačkory, psací potřeby, batoh, hygienu, KPZ, pláštěnku, případně kapesné. Hlavně dobrou náladu 🙂 Kdybych náhodou něco zapomněl, je to napsané v přihlášce 🙂

Kde se tato akce koná a kde budeme spát ?
Akce se pochopitelně koná v Mostě. Budeme obývat tamní soukromou školu nedaleko nádraží a skautské klubovny. Spát budeme v tělocvičně.

Jak to bude se stravováním ?
Jako vždycky i na našich víkendech si děti přinesou na pátek vlastní večeři. V sobotu je snídaně v klubovnách, poté skupinky dostanou balíčky jako svačinu po čase hry a v poledně je schůzka na náměstí, kde se bude hromadně podávat oběd (většinou guláš). K večeru je večeře. V neděli je klasická snídaně a každý dostane cestovní balíček na cestu domů.

Mohu si z akce odnést nějakou cenu ?
Jistě, kromě skvělého zážitku, děti dostanou upomínkový předmět z akce a také ještě odměny v podobě sladkostí, pokud se umístí jako skupina. Ale nezoufejte, i když se náhodou skupina neumístí, tak i tak něco málo dostane. No a pro každého je nachystaný diplom.
Navíc v sobotu večer budou mít děti příležitost si něco vyrobit a odnést domů.

Pokud by jste ještě měli nějaké dotazy navíc, prosím kontaktujte mě na mém mailu
Honzaschi@seznam.cz 

Těšíme se na vás, s pozdravem Johny a Hermi.

mostecke_backurky_2016_smouli_zvadlo

rodiceprihlaska-mostecke-backurky

 

Napsat komentář